PL/EN for Ukrainians

ПОЛЬСЬКА ТА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
POLISH AND ENGLISH FOR UKRAINIANS
POLSKI I ANGIELSKI DLA OBYWATELI UKRAINY

Запрошуємо громадян України взяти участь у курсах польської та англійської мов. Наш професійний український педагогічний колектив забезпечить викладання цих мов на високому рівні. Ми проводимо ранкові, денні та літні заняття на рівнях А1 - С2 для дітей, молоді, студентів та працюючих. Ми пропонуємо стаціонарні курси на терені головного офісу мовної школи та п’яти філіях в місті Лодзь, а також індивідуальні та групові дистанційні курси.

Ми є партнером Британської Ради і щороку готуємо наших студентів до Кембриджських іспитів: FCE for Schools, FCE, CAE, IELTS та CPE.

У процесі навчання слухачам надаємо матеріали у вигляді відео, аудіозаписів, численні примірники зі статтями та додатковими лексико-граматичними завданнями.

Наші випускники досить добре справляються на всіх іспитах, тому що ми дбаємо про успіхи студента. Кожен студент може розраховувати на індивідуальні консультації з викладачем під час занять. Наші студенти мають можливість оцінити свій прогрес у навчанні за допомогою тестів, семестрових тестів та випускних іспитів. Слухачі, які успішно склали іспити, отримують сертифікати про закінчення курсу, а також сертифікати Міністерства освіти з визначеним мовним рівнем студента (А1 – С2).

Перед реєстрацією перевірте свій рівень мови та пройдіть онлайн-тест.

http://wawrzonek.net/?page=materiaczy_1529085475/test&lng=angielski
КОНТАКТ:

Лодзь, вул. Коперникa 2
тел. +48 537 37 11 66

Лодзь, вул. Пьотрковська 68
тел. +48 570 972 288

Сердечно запрошуємо і будемо раді бачити Вас в нашій мовній школі.